Головна » 2019 » Грудень » 27 » Вистава «Ніч перед Різдвом»
Вистава «Ніч перед Різдвом»

«Ніч перед Різдвом»

26 грудня у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ст.  відбулася новорічна вистава «Ніч перед Різдвом». Виставу  підготували та показали учні 9 класу (класний керівник Фехтел Валентина Йосипівна та педагог-організатор Якушева Мар’яна Олександрівна).

Все було як у справжньому театрі – афіша у фойє школи, квитки на виставу. Ніби зі шкільного підручника на сцену зійшли безсмертні Гоголівські герої і впродовж цілої години розважали всіх присутніх у залі.

Не менш креативним був виступ дівчат 4-Б класу, які виконали запальний сучасний танець

В кінці дійства розігрувалася новорічна лотерея, в якій учні, батьки та вчителі мали змогу за виграшний номер квитка отримати цікаві призи.

Глядачі отримали велике задоволення від вистави та були в захваті від гри юних артистів.

Переглядів: 299 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1