Головна » 2021 » Вересень » 3 » Вітаємо зі сятом Знань!
Вітаємо зі сятом Знань!

Перше вересня - урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. У перший день осені 2021-го року він пролунав і у Ключарківській гімназії, та найбільш хвилююче вім дзвенів для «першачків» і випускників, для яких і було підготовано урочисту лінійку.

День знань цього року пройшов організовано та злагоджено, радуючи школярів, вчителів , батьків яскравими осінніми квітами та святковими урочистостями з нагоди початку нового навчального року. Гостем на урочистій лінійці була староста громади с. Ключарки А.В.Фехтел, яка у своєму виступі привітала дітей та вчителів з радісним та світлим святом – 1 Вересня, початком нового навчального року.

Нехай 2021-2022 навчальний рік відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Переглядів: 384 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1