Головна » 2019 » Березень » 24 » Всесві́тній день боротьби проти туберкульозу
Всесві́тній день боротьби проти туберкульозу

Всесвітній день боротьби проти туберкульозу

Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби проти туберкульозу в ознаменування того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу — туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання. Організації і країни, що борються проти туберкульозу, проводять цей День з метою привернення уваги до масштабів цієї хвороби і способів її профілактики та лікування.
         Для  підвищення обізнаності учнів про глобальну епідемію туберкульозу, напередодні в школі були проведені заходи на тему «Профілактика туберкульозу у підлітків». Голянич Н.І. вчитель основ здоров’я ознайомити учнів з базовою інформацією про туберкульоз, шляхами зараження туберкульозом і умовами, що сприяють розвитку цього захворювання, дотриманням правил особистої гігієни. Учні 7-9 класів розгадували кросворди, відповідали на запитання вікторини, писали диктант по даній темі.

Переглядів: 309 | Додав: goljanichn | Рейтинг: 5.0/1