Головна » 2019 » Грудень » 23 » Замок «Сент Міклош»
Замок «Сент Міклош»

Екскурсія до замку «Сент Міклош»

23 грудня учні 4-А класу разом з класним керівником Павлик Р.Й. та батьками відвідали Чинадіївський замок «Сент Міклош». Екскурсоводи замку цікаво й зрозуміло для дітей розповіли про історію замку та його власників в різні періоди. Учні разом з батьками оглянули історико-краєзнавчий музей та картинну галерею, мали можливість придбати сувеніри. Не оминули також резиденцію святого Миколая, де діти мали змогу написати листи Миколаю, загадати найпотаємніші бажання та сфотографуватися на згадку. Не менш цікавою та захоплюючою була подорож підземеллями замку, проведена у вигляді квесту. В ігровій формі екскурсовод знайомила учнів з містичною історією замку,  учні шукали скарби та чарівні речі. В кінці квесту четвертокласники отримали грамоту за участь у квесті та вивченні історії рідного краю за підписом управителя замку Й. Бартоша. За мужність, хоробрість та кмітливість всіх учасників квесту було посвячено в рицарів. Після посвяти всі учні мали можливість перевірити себе на влучність, пострілявши з луків та арбалетів. В кінці екскурсії учні мали можливість загадати бажання, написавши його на чарівному аркуші та повісивши на «Дерево бажань». Всі загадали одинакове бажання - мир в Україні. Будемо сподіватись, що воно обов’язково збудеться. Адже під Новий рік відбуваються різні дива.

Переглядів: 258 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1