Головна » 2016 » Березень » 3 » Засідання МО природничо-математичного циклу
Засідання МО природничо-математичного циклу

3 березня у школі відбулось позачергове засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу. Вчителі, які беруть участь у його роботі відвідали урок математики “Звичайні дроби. Додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками» у 5 класі, який провів досвідчений вчитель Пронтекер Антон Антонович. По закінченню уроку пройшло його обговорення.                Присутні відмітили високу активність учнів, належний рівень їх знань з цієї теми. Були висловлені слушні методичні поради та рекомендації, відбувся жвавий обмін думками з приводу стану викладання дисциплін природничо-математичного циклу.

Також під час засідання відбулось обговорення проблеми активізації мислення на уроках природничо-математичного циклу.

Переглядів: 373 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1