Головна » 2016 » Лютий » 27 » Засідання МО вчителів початкових класів та вихователів ГПД
Засідання МО вчителів початкових класів та вихователів ГПД

Засідання МО вчителів початкових класів

та вихователів ГПД

25 лютого в Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД з таким порядком денним:

1.Відкрите виховне заняття в ГПД  у 2-А, 2-Б, 3-му, класах

«Математичний турнір».

2.Організація самостійної діяльності учнів у ГПД та вдосконалення культури їх мовлення.

3.Творчий звіт вчителів , що атестуються.

При проведенні математичного турніру, який провела вихователь ГПД Ворошило Г.Ф. брали участь учні 2-А, 2-Б та 3-го класів. Змагалися 2 команди « Сонечко» і «Посмішка» у восьми конкурсах. Кожна команда готувала привітання, девіз  та емблему. Підсумок цього турніру підвела голова журі, завуч з навчально-виховної роботи Скиба А.Л. У турнірі перемогла дружба.

По другому питанню виступала вихователь ГПД, Шершун Х.В., яка познайомила  присутніх  із власним досвідом організації самостійної діяльності учнів у ГПД. (Доповідь додається).

Далі звітувалися вчителі Оленчин Р.М., Масалович О.С., та Микуланинець Н.О., які презентували власний досвід роботи.

Переглядів: 511 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/2