Головна » 2016 » Листопад » 23 » Засідання МО вчителів початкових класів та вихователів ГПД
Засідання МО вчителів початкових класів та вихователів ГПД

17 листопада 2016 року відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів і  вчителів ГПД з таким порядком денним:

1. Відкритий урок з англійської мови у 4 класі  (Шафар Н.Р)

2. Творча робота на уроках англійської мови в початкових класах (Шафар Н.Р.)

3. Здоров’язберігаючі  технології  на уроках в початкових класах (Скиба А.Л.)

На засіданні були присутні всі члени методичного об’єднання,  які брали активну участь в роботі даного МО. Урок англійської мови,  який провела  Наталія Рудольфівна був цікавим, змістовним та сучасним, насиченим різними видами роботи. Вдала презентація та відеоролики, підібрані  вчителем, сприяли зниженню втомлюваності учнів у процесі роботи. Це позитивна сторона уроку,глибоко продумана Наталією Рудольфівною. Зміст уроку повністю відповідає вимогам навчальної програми та мети поставлених завдань. Активна робота учнів  у ході уроку дозволяє зробити висновок про те, що матеріал з даної теми засвоєний.

Переглядів: 428 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1