Головна » 2016 » Лютий » 25 » Засідання МО вчителів природничо-математичного циклу
Засідання МО вчителів природничо-математичного циклу

24 лютого 2016 року у школі відбулось засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу. В цей день вчителі, які входять до цього об’днання відвідали урок алгебри у 8-А класі. Підсумково-узагальнюючий урок «Тотожне перетворення виразів які містять квадратні корені» проводив вчитель математики Крайчик І.В. По завершенні уроку відбулось  його принципове обговорення, в якому взяли участь всі присутні.  Також пройшов ґрунтовний розгляд питання «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках природничо-математичного циклу», яке підготувала вчитель географії Голянич Н.І.

Члени методичного об’єднання висловили багато слушних думок та поділились власним досвідом і баченням з даного питання. Завершилось засідання підбиттям підсумків участі учнів школи у ІІ та ІІІ турі Всеукраїнських предметних олімпіад

Переглядів: 374 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1