Головна » 2019 » Листопад » 18 » Засідання шкільного МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу
Засідання шкільного МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Засідання шкільного методоб'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

13 листопада 2019 року у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено чергове засідання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Тема засідання відповідала основним напрямкам реформування освіти в концепції «Нова українська школа» й мала таке формування: «Використання інноваційних форм роботи на уроках суспільно-гуманітарного циклу як ефективний шлях розвитку комунікативних здібностей учнів».
Члени МО мали можливість відвідати відкритий урок із зарубіжної літератури у 6 класі, який провела вчитель зарубіжної літератури Богдан Є. Й. Тема уроку - «Жуль Верн. «П'ятнадцятирічний капітан». Моральні якості Діка Сенда».
На уроці учні продемонстрували свої знання із зарубіжної літератури, розповідали цікаві факти з життя письменника, презентували свої ілюстрації до твору, провели прес-конференцію, створювали колажі...
Урок був надзвичайно цікавим, захоплюючим. Вчителька показала свою високу майстерність. Час пролетів непомітно. Всі учні були активні.
Під час круглого столу члени МО заслухали доповідь про правову культуру та правову свідомість учнів, яку підготувала вчитель історії
та правознавства              Решко Л. О.
Третім питанням МО вчителі-предметники обговорили підготовку та участь учнів у ІІ етапі предметних олімпіад.
На засіданні МО вчителі суспільно-гуманітарного циклу щиро й відверто ділилися своїм досвідом.

Переглядів: 298 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1