Головна » 2020 » Лютий » 5 » Засідання шкільного МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу
Засідання шкільного МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Засідання шкільного методоб'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

04.02.2020 року у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено ІІІ-тє засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу.

Члени МО відвідали та проаналізували урок музичного мистецтва в 6 класі «Камерно-інструментальна музика. Прелюдія», який провела Лендєл С. І., вчитель музичного мистецтва.

Поринувши у чарівний світ музики, учні із задоволенням працювали на уроці разом із учителем: познайомились із музичними інструментами, дізнались про їх особливості. Мотивацію навчання вчитель здійснювала за допомогою різних розвиваючих вправ, що відразу викликало цікавість до вивчення теми уроку. На уроці діти розвивали свої вокально-хорові та творчі здібності, гру на музичних інструментах.
Урок музики у 6 класі проведено на високому методичному рівні.

Переглядів: 247 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/3