Головна » 2016 » Лютий » 24 » Засідання вчителів сусьпільно-гуманітарного циклу
Засідання вчителів сусьпільно-гуманітарного циклу

Засідання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Згідно з планом роботи школи 18 лютого 2016р. в Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено засідання вчителів суспільно-гуманітарного циклу /голова МО Лендяк Й. В./

1. Відкритий урок з української літератури у 6-Б класі "Подорож до країни Яян"(за торчістю Емми Андієвської "Казка про Яян")

/Вчитель - Фенчак М. В./

2.Диференційоване навчання на уроках історії та правознавства

/Вчитель - Решко Л. О./

3.Творчий звіт вчителів що атестуються

/Вчителі - Фенчак М.В.,  Лендєл С. І./

На протязі уроку учні подорожували казковими дорогами до країни Яян,самі оцінювали свої знання та активність за допомогою зірочок, маршрутного листа.

Важливим моментом є те,що учні самі підсумовують дослідження і говорять про значення власного "Я", складають пам'ятку "Як не  стати яянином "

У своїй роботі вчитель доцільно використала презентацію до уроку, фрагмент відеофільму із життя Емми Андієвської.

Переглядів: 393 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1