Головна » 2021 » Грудень » 12 » Засідання вчителів суспільно-гуманітарного циклу (відкритий урок з німецької мови у 9 класі)

Засідання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

(відкритий урок з німецької мови у 9 класі)

2 грудня у Ключарківській загальноосвітній школі відбулося засідання методичного об`єднання учителів суспільно-гуманітарного циклу. Учитель німецької мови Ряшко А. В. провела відкритий урок у 9 класі

Ряшко А. В. метою уроку обрала поглиблення та розширення знань учнів з теми «Відомі поети та письменники Німеччини». Провела роботу над удосконаленням вмінь та навичок практичного володіння мовою в монологічних та діалогічних формах висловлювання, а також з аудіювання, читання, письма.

Учні знайомилися з творами визначними поетів-класиків цієї країни. На уроці було видно зацікавленість дітей до вивчення німецької мови.

Результатом уроку була дружня і цікава робота, приємне спілкування німецькою мовою, а найголовніше – це нові знання. Дев’ятикласники зробили ще один крок до пізнання німецької культури , мови, яку вони вивчають.

Переглядів: 151 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0