Головна » 2016 » Березень » 10 » Зі святом,дорогі Жінки!
Зі святом,дорогі Жінки!

Зі святом, дорогі Жінки!

04.03.2016 року у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято 8 березня. Були задіяні учні всієї школи. Серед школярів старшої ланки був проведений конкурс на кращу стінгазету. Автори найкращих газет були нагороджені грамотами.

Ось і прийшла весна, а з нею і чудове свято 8 березня. Воно символізує собою любов і красу. У міжнародний день прийміть від нас слова уклінної вдячності  за вашу прихильність, за вашу невтомну працю, за щирість, високе натхнення, яким ви наповнюєте щоденне життя і працю. Нехай доля постійно буде до вас доброю, нехай усюди вас супроводжують  радісь і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей. Міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, дітям та онукам, щастя, добра і благополуччя у кожному домі. Божої благодаті, віри і надії на краще життя. Зі святом вас, дорогі жінки-матері!

Переглядів: 362 | Додав: iesika | Рейтинг: 0.0/0