Головна » 2017 » Вересень » 21 » Зі святом першого вересня!
Зі святом першого вересня!

Зі святом  першого вересня!

Перше вересня – це унікальне свято, яке об`єднує старші, молодші і ще зовсім юні покоління. Воно дарує нам однаково схожі спогади, почуття й переживання. І щось у ньому є таке, що жодного з нас не залишає байдужими і навіть через багато років вабить та кличе до себе.

Сьогодні - радісний день, коли після літнього відпочинку ми повертаємося до школи, щоб отримати нові знання та зустрітися з друзями. Знову радісно дзвенить шкільний дзвоник, сповіщаючи про початок та кінець уроку.

В цей день ми йдемо в школу особливо гарні, веселі, з букетами квітів. Наші вчителі, завуч, директор говорять багато теплих напутніх слів, бажають нам успіхів у навчанні.  Віршами, танцями та піснями вітали наймолодших школярів , адже для них согодні все вперше нові друзі, вчителі, перші уроки.

Тож бажаємо успіхів у новому навчальному році.

Переглядів: 374 | Додав: iesika | Рейтинг: 5.0/1