Головна » 2014 » Червень » 25 » Звіт директора школи І.В.Крайчика за роботу у 2013-2014 н.р.
Звіт директора школи І.В.Крайчика за роботу у 2013-2014 н.р.

Звіт директора школи  І.В.Крайчика  за роботу у 2013-2014 н.р.

23 червня у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшло звітування директора школи Крайчика І.В. за роботу у 2013-2014 н.р.  На звітування були присутні члени трудового колективу школи, представники батьківського комітету , шкільної ради, громадськість села.
    У своєму виступі Крайчик І.В. зупинився на основних показниках, які характеризують роботу школи у навчальному році, що минає, наголосив на досягненнях школи у навчально-виховній діяльності, окреслив завдання на наступний навчальний рік.

Доповідач відповів на запитання присутніх щодо організації навчально-виховного процесу та покращення матеріально-технічної бази. У виступах учасників зібрання була дана оцінка діяльності як директора школи так і всього педагогічного колективу.
    Завершилось зібрання таємним голосуванням під час якого одностайно було дано позитивну оцінку діяльності директора школи.

Переглядів: 600 | Додав: iesika | Рейтинг: 4.3/3